Péntek, 2024-03-29, 2:20 PM | Üdvözöllek Vendég

Blog/Aktuális

Nyitólap » 2010 » Július » 18 » Edzőmeccs
6:43 PM
Edzőmeccs
Egy heti felkészülés után lejátszottuk első edzőmeccsünket a megyei 2. osztály Martfű csapatával, amely csapatnak a tudása miatt az első osztályban lenne a helye.

Háromszor 30 perces játékrészek voltak.

Martfű: Hadad-Hanga-Kontos G, Balasi-Kontos Zs, Kun-Kiss, Petyus, Nagy-Nyolczas, Székely
csereként:Uti T, Papp G, Csébi, Novák, Nagy F, Petrik, Zsombik, Kele, Gáspár,

Kengyel: Rimóczi-Bezsella-Varga M, Kinyik-Nagy, Adorján Demeter, Erdei, Olcsák-Szlávik, Medvegy
csereként:Varga D, Csősz, Egyed, Gál, Varga J, Serfőző

A jobb erőkből álló Martfű hamar vezetést szerzett, amiket újabb gólok követtek. Több gólt nagy védekezési hibából és eladott labdából kaptunk. A középpályán könnyen át tudott jönni rajtunk a martfűi csapat. Az első és második 30 percben nekünk is akadtak gólszerzési lehetőségeink amit a hazai kapus védett vagy a kapufa segített. Az utolsó 30 percben csak a labdát nyomoztuk.

A mérkőzés vége 7-0 lett, edzésnek mindenképpen jó volt egy erős csapat ellen, de van mit javítani.
Kategória: Idegenben ! | Megtekintések száma: 659 | Hozzáadta: step | Helyezés: 0.0/0