Szombat, 2024-04-20, 7:53 AM | Üdvözöllek Vendég

Az utolsó fordulóban az ötödik hely volt a tét...

Felállásunk:

Rimóczi-Bezsella-Varga M,Serfőző-Olcsák,Demeter,Vass,Tóth R(Ladányi),Varga D(Csősz)-Erdei, Varga J

Felázott pályán  játszottuk utolsó hazai mérkőzésünket.
Az ősszel kikaptunk Örményesen, vissza akartunk vágni mindenképp.

Kissé nehezen indult be a csapat, a vendég együttes a középpályán sokszor át tudott jönni, de helyzetet nem tudtak kialakítani. Nekünk pedig időbe telet rájönni, hogy " meccsen vagyunk".
Vezetést szinte minden előzmény nélkül szereztünk: Vass Bence a félpálya közepéről egy kivágott labdát állítás nélkül emelt kapura, ami a vendég portás felett a kapuba vágódott. 1-0
A folytatásban sem volt a játék jobb mint azelőtt, szinte így tudtak a vendégek kiegyenlíteni, a csatár egyedül vezette a labdát kapusunkra és lőtte be a labdát 1-1. A túloldalon Varga Jani került helyzetbe, de 15 méterről lapos lövése a jobb kapufa mellett ment el. A mérkőzésen egyre többször voltak kemény összecsapások, olykor a vendégek részéről sportszerűtlen jelenetek is.
Lehet ez volt az ami miatt nem ment a játék.  Örményes át is vette a vezetést. 2-1 A szünetben cseréltünk, Tóth Robi helyett Ladányi állt be csatárnak, Erdei lépett visszább.
A második félidőben  az elmúlt három fordulóban mutatott lelkes játékot hoztuk aminek meg is lett az eredménye. A tizenhatoson belül elkövetett szabálytalanság miatt Ladányi értékesítette a tizenegyest. 2-2. A folytatásban több lehetőségünk is volt. Vass Bence vezette a kapusra, majd Ladányi szerezhetett volna újjabb gólt. Míg a vendégeknél a "16"-os számú"sportszerű" játékos kavargatott többször a tizenhatosunk előtt de helyzet nem alakúlt ki igazán.
A meccset Ladányi döntötte el: Jobb oldalt kapott labdát, amit a tizenhatos sarkáról lőtt be a kapu hosszú sarkába 3-2.
A meccs végéig a vendégek egyre durvábbak voltak,  a spori 2-3 játékost is kiállíthatott volna tőlük.

A végén örülhettünk, megszereztük az ötödik helyet, ami ha nézzük a félidőben eligazolt játékosokat és a sérülés miatt távollévőket nem olyan rossz eredmény...

A folytatásban egy  megbeszélésünk és egy szövetségi döntésre várunk...
Kategória: Hazai mérközések | Megtekintések száma: 716 | Hozzáadta: step | Helyezés: 0.0/0