Péntek, 2024-04-26, 7:28 PM | Üdvözöllek Vendég

Blog/Aktuális

Nyitólap » 2010 » Augusztus » 8 » Kengyel-Tiszapüspöki kupameccs
10:01 PM
Kengyel-Tiszapüspöki kupameccs

Elkezdődött a szezon a számunkra. Első tétmeccsünket a Magyar Kupában játszottuk a tavalyi évben a megyei 2 osztály 14-ik helyezettjével. Nagy várakozással léptünk pályára az átalakított csapatunkkal.

Felálásunk: Rimóczi-Vass-Csabai, Csikós, Varga M, Bezsella, Balassi, Kinyig, Varga D,

Erdei, Szlávik

Csere:Csabai-Varga Dani, Erdei-Varga Jani, Kinyig-Serfőző

A mérkőzés nagy lövéssel kezdődött amit Szlávik eresztett el és a kapufán csattant. A vendég együttes nem tudott helyzetet kidolgozni kapunk előtt. Míg mi ismét távoli lövéssel próbálkoztunk:Balasi az ellenfél kapujától 22 méterre kapott labdát középén, amin tolt egyet majd jobbal ellőtte. A labda a kapu bal oldalába vágódott. 1-0.

A vendég veszélyt az olykor rosszul működő les taktika jelentette, amit viszont az utolsó pillanatban javítani tudtunk. A félidőben  egy gólos előnnyel mentünk öltözőbe.

A fordulás után többet támadott a vendég csapat. Egy szélen elvitt labdát jól adtak középre amit be is rúgott a csatár. 1-1. Nem sokkal később a vezetést is átvették, ismét a balszélen vitték le a labdát amire középen jól érkeztek., a középre lőtt labdát a kapuba helyezték. 1-2.

Nem adtuk fel, aminek meg is lett az eredménye. A kezdőkörből  magas labdát kapott Szlávik aki a védőjét lefutotta és a kapussal szemben gurított a kapuba. 2-2.

Öt percre rá ismét vezettünk. Jobb oldalon elfutva  a jól beívelt labdára remekül érkezett középen Varga Dani aki a hálóba helyezte a labdát. 3-2.  A mérkőzés vége felé átéltünk pár meleg pillanatot, de jól védekeztünk. El is dönthettük volna a mérkőzést de egy az egyben a kapussal szemben elakadt benne a labda.

Szép győzelem egy remélhetőleg szép szezon előtt.

Kategória: Hazai mérközések | Megtekintések száma: 835 | Hozzáadta: step | Helyezés: 5.0/1