Szerda, 2024-04-24, 10:29 AM | Üdvözöllek Vendég

Kikaptunk a listavezetőtől.
Újra kevés létszámú  játékoskerettel mentünk idegenbeli meccsünkre.

A felállás a következő volt:

Rimóczi-Bakos-Varga M, Serfőző(Csősz)-Olcsák(Csikós), Demeter, Bezsella, Tóth J, Vass-Ladányi, Varga M

A mérkőzést nagy elánnal kezdte mindkét csapat. A  meccs első pár percében többször is a hazai csapat kapuja elé kerültünk, azonban kapura nem voltunk veszélyesek. A hazaiak a két szélsőjüket futtatták, akik rendszerint el is tudtak menni a széleken. Gólt azonban egy hátúl elpasszolt labdából kaptuk, amiből a csatár a kapusunkkal szemben értékesítette a helyzetet. 1-0. Nem sokkal később a hazai tizenhatos előtt egy lecsorgó labdát Olcsák szépen lőtt a kapu bal sarkába. 1-1. Következett azonban egy újabb hiba. Utolsó emberként nem sikerült elrúgni a labdát, így ismét egy az egyben tudott kapusunkkal szemben menni az őrsi csatár aki be is lőtte azt. 2-1. Próbáltunk támadni azonban igazi helyzet nem alakult ki. Ellenben kétgólos előnyre tettek szert a hazaiak. Védőnk egy magasról lehulló pattanó labdát elnézett és a jobb szélső ismét egyedül vihette a kapusunkra  a labdát. 3-1. A negyedik góljuk sem egy kidolgozott támadás végén született. Egy előre lőtt labdát hamarabb ért el a hazai játékos aki elől a kifutó Rimóczinak már nem sikerült tisztázni és az üres kapuba lőtte a csatár a játékszert. 4-1
A fordulásban jobban figyelt csapatunk,  de nem eléggé. Egy kontra támadásból  növelték előnyüket 5-1. A középkezdés után egy perccel Ladányi a hazai kapus hibáját kihasználva lőtte második gólunkat. 5-2.
A végére még egy őrsi gól jutott, amit jó 19 méterről lőtt el a hazaiak egyik legjobbja, aki a bal felső sarkot pókhálózta ki. 6-2
Az első félidei hibákat nem követjük el, több lehetett volna a mérkőzésben.

Tudatában annak, amit a megyei szövetség szeretne megvalósítani a következő szezontól, mindenképp ODA kell tenni magunkat a következő meccseken...

Képek az albumokban.

Kategória: Idegenben ! | Megtekintések száma: 626 | Hozzáadta: step | Helyezés: 0.0/0